Veletrh BIKE Life!

19. 11. 2019
Brněnský veletrh Life! se od letošního roku rozšířil o oficiální cyklistickou část s vlastním názvem BIKE Life!. Logicky jsme tedy na výstavišti v Brně nemohli letos chybět ani my. Vše proběhlo o víkendu 8.-10.11.2019.

V hale V jsme zaujali nejen  největším  stánkem o rozloze 200 m2, ale především našimi elektrokoly

V roce 2020 jedeme samozřejmě dál, a tak na stánku nemohla chybět téměř kompletní modelová řada 2020 v čele s „devítkovou“ řadou na supersportovních motorech Bafang M500 s kroutícím momentem 95Nm. Obdiv si získala i naše letošní novinka v podobě juniorských elektrokol.
 
Ve spolupráci s naším partnerem Elektrokola Přerov jsme čelili velkému zájmu tisícovek návštěvníků veletrhu, kteří si skrz našeho prodejce mohli naše elektrokola na místě zakoupit, nebo případně zarezervovat. A první ohlasy cyklistické veřejnosti jsou více než  pozitivní. Návštěvníci veletrhu kvitovali  design a propracovanost detailů modelové řady 2020 a ti, kteří se svezli na testovací dráze, rovněž  snadnou ovladatelnost a funkčnost jednotlivých modelů.
 
Pokud jste se  zamilovali do některého z našich modelů kolekce 2020, není nač čekat. Elektrokola jsou již v  prodeji  a tak se na ně můžete podívat u našich prodejců. Mimochodem... Už víte, co byste chtěli najít pod vánočním stromečkem? :)
Veletrh BIKE Life_Crussis
Vybrané produkty k porovnání
0/5