MTBS| 9.3.2023

Elektrokola Crussis se rodí v nových moderních prostorech

 
Z malé dílny až do supermoderní haly s 20 000 metry čtverečními, tak pokračuje vývoj české rodinné značky Crussis, která se před rokem a půl přemístila do logistického centra v Úžicích nedaleko Kralup nad Vltavou.
 

Tempo růstu společnosti už daleko převyšovalo možnosti dvojích prostor, které firma využívala v minulosti. Celý proces byl totiž rozdělen na výrobu a skladování, což s sebou přinášelo mnoho logistických komplikací a velmi časté cestování mezi Březiněvsí a Hovorčovicemi. A tak na sebe investice do zbrusu nových prostor nenechala dlouho čekat. Do oka Petru Výkrutovi padl prostor v Úžicích.

 

Více čtěte zde

vyroba_Crussis (2)
iDNES | 20.1.2023
foto: Lukáš Hron, Mobil.iDNES.cz

Češi elektrokola milují, jejich prodej loni v Česku opět vzrostl

Prodej elektrokol v Česku loni mírně vzrostl zhruba o pět procent přibližně na 130 tisíc kusů. Po slibném začátku roku se začaly projevovat obavy zákazníků z vývoje ekonomiky, což zapříčinilo slabší odbyt v druhém pololetí. Tuzemská produkce klesla téměř o desetinu na 300 tisíc bicyklů s elektromotorem, vyplývá z údajů největšího prodejce elektrokol v Česku.
 
„Zavedené cyklistické značky, které pracují s dlouhými předpověďmi, a měly tak zajištěné komponenty k výrobě, objemem výroby přesáhly rok 2021. Lídrem českého trhu elektrokol zůstává značka Crussis Electrobikes, následovaná...
 
iDnes
Akumo.cz | 18.01.2023
 

TEST motoru Panasonic GX Ultimate

Jak obstojí motor Panasonic GX Ultimate v reálném provozu? TEST nového typu motoru, který na sebe strhl hned poměrně velkou pozornost.
Po delší době se na trhu objevil nový typ motoru, který na sebe strhl hned poměrně velkou pozornost. Nebyli bychom to my, kdybychom nechtěli tuto novinku ihned detailněji vyzkoušet a otestovat. Papírové parametry tohoto motoru vypadají velmi dobře - maximální kroutící moment 95 Nm a váha pod 3 kilogramy! Díky svému kroutícímu momentu patří Panasonic mezi to nejsilnější , co můžeme na trhu najít, i přes svůj značný výkon je motor překvapivě lehký a kompaktní.
 
akumo

MTBS | 16.01.2023

Rodinná sága CRUSSIS

Firma Crussis, jež vyrábí elektrokola, vstupuje do druhé dekády své existence. S novými motory a v nových prostorech. Zázemí a management ale stále zůstává pod taktovkou Petra Výkruty a jeho rodinných příslušníků. „Od začátku jsme brali celou naši firmu, naše zaměstnance jako rodinu a pořád to tak vnímám, máme dobrý vztah. Nebýt spousty našich zaměstnanců, tak bychom takových výsledků nikdy nedosáhli a spolu bychom tady neseděli,“ říká Petr Výkruta, ředitel Crussis.

Povídali jsme si s celou jeho rodinou, která se na vzniku elektrokol Crussis podílí výraznou měrou. V nových prostorách v logistickém centru v Úžicích jsme strávili dobré čtyři hodiny při vyprávění a fotografování....

 

Více čtěte zde

mtbs
Vybrané produkty k porovnání
0/5