V Hovorčovicích vzniká měsíčně 800 elektrokol Crussis

1. 1. 2018
V malé vesničce Hovorčovicích u Prahy je výrobní hala, kde vznikají již delší dobu koloběžky pro dospělé a nově i elektrokola značky Crussis. Společnost Crussis Electrobikes s.r.o. přesunula totiž výrobu svých top elektrokol do Čech.

elektrokolo Crussis ceskoho vyrobce
Montáž kol je unikátní a osobní. Neprobíhá metodou pásové výrobní linky, ale každé elektrokolo vzniká samostatně na jednotlivých, speciálně upravených montážních stojanech. Každé elektrokolo staví od začátku až po test jeden z techniků Crussis, který po finalizaci a kontrole elektrokolo označí samolepkou s vlastním kódem. Je pak patrné, kdo které kolo sestavoval a dá se efektivně ladit montáž k dokonalosti a omezit počet reklamací a servisních zákroků.

Elektrokola vznikají v Hovorčovicích téměř od nuly. Montuje se vše na prázdný rám, vidlice, sedla, zaplétají se kola, přidávají a zapojují elektromotory, ovládání a displeje, seřizují se přehazovačky, brzdy a další komponenty. Až do finální fáze, kdy se kolo otestuje a opět z části demontuje a zabalí do krabice pro expedici.

Měsíčně tak společnost Crussis Electrobikes vyprodukuje až 800 kol. Pokud dochází ke kombinované výrobě s koloběžkami, tak se jedná zhruba o polovinu kusů.

Elektrokola, která se zde montují, jsou určeny převážně pro tuzemský trh, ale značka se svými produkty proniká i na zahraniční trhy, kde má již řadu partnerů ze segmentu koloběžek.

Značka Crussis se orientuje na výrobu kol a elektrokol více jak 5 let. V poslední době zcela odešla od produkce klasických kol a veškerou svou energii a know how směřuje do elektrokol. 

Cílíme na kvalitu i design

“Chceme docílit té nejlepší kvality zpracování, jak v technologiích, tak v designu. Letos nově přicházíme na tuzemský trh s integrovanou baterií v rámu nebo s karbonovým kolem. Cítíme, že jednak kvalita, kterou máme i díky výrobě v Čechách na skvělé úrovni, tak i technologický pokrok jsou dva nejdůležitější parametry při výběru elektrokol zákazníkem. Navíc se nám daří na trh uvádět kola špičkových parametrů za stále příznivou cenu.”  uvádí Petr Výkruta, majitel společnosti Crussis Electrobikes s.r.o.

Vybrané produkty k porovnání
0/5