INFORMACE O CRUSSIS

Jsme tým cyklistických nadšenců. Jsme CRUSSIS Electrobikes s.r.o., výrobce elektrokol a koloběžek (výroba probíhá v České republice), dovozce doplňků a sportovního oblečení, vše pod vlastní registrovanou značkou CRUSSIS.


Náš příběh

Vše začalo v roce 2012, kdy jsme se rozhodli připravit naši první kolekci elektrokol a vstoupit jako nová značka na český trh. Toto se nám podařilo a pod vlastní značkou CRUSSIS jsme poprvé představili naše elektrokola na veletrhu FOR BIKES v dubnu 2013. Na podzim 2013 bylo možno zakoupit elektrokola CRUSSIS již na více jak 100 prodejních místech po celé ČR.

Pro rok 2014 jsme kromě nové řady elektrokol, rozšířili nabídku o klasická jízdní kola, především v kategorii MTB a treking.

V roce 2015 je CRUSSIS, po představení velmi úspěšné modelové řady, již jedním z lídrů na trhu elektrokol v ČR. V dubnu 2015 jsme otevřeli novou vlastní výrobní linku klasických kol, kde se vyrábělo 35 modelů jízdních kol CRUSSIS s kapacitou 8.000 kol ročně a s možností navýšení až na 20.000 kol za rok. V červenci 2015 byla spuštěna námi tolik očekávaná vlastní výroba koloběžek CRUSSIS. Vývoj koloběžek, zejména pak rámového provedení a všech designových detailů (to vše chráněné patentem), zabrala našemu týmu více než rok. V současnosti jsme schopni vyrobit přes 20.000 koloběžek ročně.

V roce 2016 jsme se stali již plnohodnotným dodavatelem na český trh s nabídkou elektrokol a koloběžek. Od jara 2016 jsme omezili výrobu jízdních kol a plně jsme se soustředili na výrobu koloběžek. Náš tým se rozrostl o oddělení pro zahraniční odbyt a do konce roku se nám podařilo vyvézt koloběžky do více jak 8 evropských zemí a dále do USA, kde jsme vystavovali naše koloběžky v Las Vegas na největším americkém veletrhu Interbike 2016.

Do sezóny 2017 jsme představili novou řadu elektrokol, kde je kladen velký důraz na moderní designy a rámové geometrie, kterými se elektrokola CRUSSIS liší na trhu od konkurence. V průběhu dubna byla představena ucelená řada doplňků ke koloběžkám a elektrokolům, jako jsou helmy, sluneční brýle, rukavice, nářadí, světla, zámky, tachometry, brašny, košíky a lahve. Všechny pod vlastní značkou CRUSSIS ve vysoké kvalitě a povedených designech. Velmi významné bylo také uvedení kompletní řady funkčního sportovního oblečení od ponožek, přes šortky, trička, bundy, až po čepice. Vše opět pod vlastní značkou a v té nejvyšší možné kvalitě, kterou zaručuje výroba přímo v České republice. Od podzimu 2017 jsme začali vyrábět elektrokola CRUSSIS ve vlastní výrobní hale.

Rok 2018 je rokem inovací. Naši flotilu jsme rozšířili o dvě zásadní novinky; karbonové horské elektrokolo s pevným rámem s váhou 20,9 kg a celoodpružené horské elektrokolo pro ještě hladší jízdu v náročném terénu. Baterie směrujeme k té nejvyšší kvalitě článků a integrujeme je do rámů. Crussis je první značkou v České republice střední třídy elektrokol, která tyto plně integrované baterie přinesla. Dále jsme uzavřeli exluzivní partnerství s legendou českého a světového hokeje Jaromírem Jágrem! A mnoho dalšího chystáme. Máte se na co těšit.

Sledujte nás na webu, Facebooku, Instagramu a neváhejte naše modely elektrokol a koloběžek vyzkoušet na více jak 324 prodejnách po celé České Republice.


Naše vize výroby

Záměrem CRUSSIS je pohybovat se v segmentu elektrokol a sportovních koloběžek. Naší snahou je, aby produkty CRUSSIS poskytly ty nejlepší možné jízdní vlastnosti, a proto jsou a budou vždy precizně konstruovány a osazeny kvalitními komponenty tak, aby splňovaly nároky sportovní jízdy, ale i celodenní vyjížďky. Přitom musí nabídnout snadnou, pohodlnou a bezpečnou jízdu. Proto používáme pouze značkové komponenty světových výrobců, jako jsou například SHIMANO, TEKTRO, SR SUNTOUR, SCHWALBE a jiné, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost.

Všechna elektrokola či koloběžky jsou v naší výrobní hale nejprve kompletně odborně smontována s přezkoušením funkce brzd, všech ostatních pohyblivých částí a funkcí elektrosoučástek. Až poté se rozloží a obalená ochranným materiálem, vloží do přepravního boxu, aby mohla být bezpečně doručena svému novému majiteli.

Nedílnou součástí je dokonalý vzhled. Na toto klademe obrovský důraz a snažíme se vytvářet jedinečné designy, které ocení nejen majitel produktu, ale i ostatní koloběžci a cyklisté, které budete potkávat na svých vyjížďkách. Jednoduše chceme dělat takové designy, aby se za Vámi ostatní otáčeli a vy byli na svůj výrobek značky CRUSSIS hrdí... :-)

V současnosti je možné zakoupit CRUSSIS elektrokola a koloběžky na více než 348 prodejních místech po celé České Republice.

CRUSSIS je tým nadšenců a cyklo odborníků, kteří svou práci berou nejen jako zdroj obživy, ale hlavně jako své životní poslání, proto pro vás chceme vyrábět takové produkty, se kterými nebudete pouze spokojeni, ale budete jimi nadšeni!

Přejeme hodně šťastných kilometrů a plno zábavy s našimi elektrokoly a koloběžkami!
Tým CRUSSIS


Pomůžeme vám vybrat to nejvhodnější elektrokolo nebo koloběžku. Změní vám život.
Začněte s výběrem.

pusťte se do výběru

Děkujeme, že jste se zastavil/a

Ještě chvilku počkejte. Napište nám svoje jméno a e-mail a my vám dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, akce nebo něco, co by vám nemělo utéct ze světa koloběžek a elektrokol.

Buďte v obraze a dívejte se nám pod ruce

DOPRAVA ZDARMA
NAD 2000 KČ
PORADÍME VÁM
+420 604 219 792
PO - PÁ (8 - 16:30)
ODEPÍŠEME VÁM
info@crussis.cz
NEPRODÁVÁME NIC, ZA CO NEDÁME RUKU DO OHNĚ

VSTUPTE DO CRUSSIS RODINY

Žijte s námi kolobrndami, elektrokoly, sportovním oblečením a doplňky. Zapište se do našeho občasníku a už Vám nic kolem CRUSSIS produktů neunikne.