Kariéra

Kariéra

Za firmou Crussis, českým výrobcem elektrokola a koloběžek, stojí parta sportovních nadšenců se slabostí pro kola. Probíráme designy, necháváme se fascinovat novými technickými vychytávkami, diskutujeme nad každým komponentem, zajímáme se, co na to zákazník a máme obrovskou radost, když naše ekola a kolobrndy brázdí cesty a přináší radost.

V současné době hledáme kolegyni/kolegu na tuto pozici:

V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME KOLEGYNI/KOLEGU NA TYTO POZICE:

Skladník

13.3.2019
Jste zodpovědný? Máte rád ve všem pořádek? Řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík nosíte v kapse? Pokud ANO, tak jste to právě vy, koho hledáme do našeho výrobního týmu CRUSSIS.

Mechanik elektrokol

13.3.2019
Není Vám cizí práce se šroubovákem, štípačkami a dalším nářadím? Jízdní kola a elektrokola jsou Vaší vášní či koníčkem? Umíte sám vše opravit a nastavit? Chcete zažít ten krásný pocit, kdy sundáte z výrobního stojanu Vámi kompletně sestavené elektrokolo? Láká Vás kariérní růst a možnost se neustále zdokonalovat? Pokud Ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme do našeho výrobního týmu CRUSSIS!

Obchodní zástupce elektrokol pro Západní Evropu

29.10.2018
Pro společnost Crussis Electrobikes s.r.o., patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme obchodního zástupce pro Západní Evropu. Baví Vás obchod? Jsou elektrokola či normální kola Vaším koníčkem? Máte zkušenosti z obchodu? Pokud ANO, tak jste to právě VY, koho hledáme do našeho CRUSSIS týmu!

Mechanik /opravář elektrokol (jízdních kol)

29.10.2018
Pro společnost Crussis Electrobikes s.r.o., patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme mechanika jízdních kol/elektrokol. Práce se šroubovákem, štípačkami a dalším nářadím Vám není cizí? Jízdní kola a elektrokola jsou Vaší vášní či koníčkem? Umíte sám vše opravit a nastavit? Chcete zažít ten krásný pocit, kdy sundáte z výrobního stojanu Vámi kompletně sestavené elektrokolo? Láká Vás kariérní růst a možnost se neustále zdokonalovat? Pokud Ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme do našeho výrobního týmu CRUSSIS!
Nakupte ještě za 2 000 Kč a DOPRAVU máte ZDARMA