Kariéra

Kariéra

Za firmou Crussis, českým výrobcem elektrokola a koloběžek, stojí parta sportovních nadšenců se slabostí pro kola. Probíráme designy, necháváme se fascinovat novými technickými vychytávkami, diskutujeme nad každým komponentem, zajímáme se, co na to zákazník a máme obrovskou radost, když naše ekola a kolobrndy brázdí cesty a přináší radost.

V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME KOLEGYNI/KOLEGU NA TYTO POZICE:

Reklamační technik

31.8.2018
Není Vám cizí práce se šroubovákem, štípačkami a dalším nářadím? Jízdní kola a elektrokola jsou Vaší vášní či koníčkem? Umíte sám vše opravit a nastavit ? Rád věci opravujete? Láká Vás kariérní růst a možnost se neustále zdokonalovat? Pokud Ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme do našeho výrobního týmu CRUSSIS!

Fakturant/ka - účetní

31.8.2018
Máte rád/a pořádek a přehled ? Vystavit fakturu Vám nedělá problém? Znáte účetní systém Abra nebo Pohoda? Umíte si věci propojovat a používat selský rozum ? Rozumíte alespoň z části účetnictví ? Pokud Ano, tak jste to přesně VY, koho hledáme do našeho CRUSSIS Týmu!

Mechanik /opravář elektrokol (jízdních kol)

29.8.2018
Není Ti cizí práce se šroubovákem, štípačkami a dalším nářadím? Jízdní kola a elektrokola jsou tvojí vášní či koníčkem? Umíš sám vše opravit a nastavit? Chceš zažít ten krásný pocit, kdy sundáš z výrobního stojanu tebou kompletně sestavené elektrokolo? Láká Tě kariérní růst a možnost se neustále zdokonalovat? Pokud Ano, tak jsi to právě Ty, koho hledáme do našeho výrobního týmu CRUSSIS!

Děkujeme, že jste se zastavil/a

Ještě chvilku počkejte. Napište nám svoje jméno a e-mail a my vám dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, akce nebo něco, co by vám nemělo utéct ze světa koloběžek a elektrokol.

Buďte v obraze a dívejte se nám pod ruce

DOPRAVA ZDARMA
NAD 2000 KČ
PORADÍME VÁM
+420 604 219 792
PO - PÁ (8 - 16:30)
ODEPÍŠEME VÁM
info@crussis.cz
NEPRODÁVÁME NIC, ZA CO NEDÁME RUKU DO OHNĚ

VSTUPTE DO CRUSSIS RODINY

Žijte s námi kolobrndami, elektrokoly, sportovním oblečením a doplňky. Zapište se do našeho občasníku a už Vám nic kolem CRUSSIS produktů neunikne.