Kariéra

Kariéra

Za firmou Crussis, českým výrobcem elektrokola a koloběžek, stojí parta sportovních nadšenců se slabostí pro kola. Probíráme designy, necháváme se fascinovat novými technickými vychytávkami, diskutujeme nad každým komponentem, zajímáme se, co na to zákazník a máme obrovskou radost, když naše ekola a kolobrndy brázdí cesty a přináší radost.

V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME KOLEGYNI/KOLEGU NA TYTO POZICE:

Asistent/ka jednatele

29.10.2018
Pro společnost Crussis Electrobikes s.r.o., patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme asistentku jednatele. Jste zodpovědná/ý, dochvilná/ý a máte rád/a vše pod kontrolou? Umíte skvěle anglicky a máte zkušenost se zahraničním obchodem? Pokud Ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme do našeho týmu CRUSSIS!

Obchodní zástupce elektrokol pro Západní Evropu

29.10.2018
Pro společnost Crussis Electrobikes s.r.o., patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme obchodního zástupce pro Západní Evropu. Baví Vás obchod? Jsou elektrokola či normální kola Vaším koníčkem? Máte zkušenosti z obchodu? Pokud ANO, tak jste to právě VY, koho hledáme do našeho CRUSSIS týmu!

Mechanik /opravář elektrokol (jízdních kol)

29.10.2018
Pro společnost Crussis Electrobikes s.r.o., patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme mechanika jízdních kol/elektrokol. Práce se šroubovákem, štípačkami a dalším nářadím Vám není cizí? Jízdní kola a elektrokola jsou Vaší vášní či koníčkem? Umíte sám vše opravit a nastavit? Chcete zažít ten krásný pocit, kdy sundáte z výrobního stojanu Vámi kompletně sestavené elektrokolo? Láká Vás kariérní růst a možnost se neustále zdokonalovat? Pokud Ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme do našeho výrobního týmu CRUSSIS!

Obchodní zástupce elektrokol pro Slovensko

5.10.2018
Pro společnost Crussis Electrobikes s.r.o., patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme obchodního zástupce elektrokol pro Slovensko. Baví Vás obchod? Jsou elektrokola či normální kola Vaším koníčkem? Máte zkušenosti z obchodu? Pokud ANO, tak jste to právě VY, koho hledáme do našeho CRUSSIS týmu!

Děkujeme, že jste se zastavil/a

Ještě chvilku počkejte. Napište nám svoje jméno a e-mail a my vám dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, akce nebo něco, co by vám nemělo utéct ze světa koloběžek a elektrokol.

Buďte v obraze a dívejte se nám pod ruce

DOPRAVA ZDARMA
NAD 2000 KČ
PORADÍME VÁM
+420 604 219 792
PO - PÁ (8 - 16:30)
ODEPÍŠEME VÁM
info@crussis.cz
NEPRODÁVÁME NIC, ZA CO NEDÁME RUKU DO OHNĚ

VSTUPTE DO CRUSSIS RODINY

Žijte s námi kolobrndami, elektrokoly, sportovním oblečením a doplňky. Zapište se do našeho občasníku a už Vám nic kolem CRUSSIS produktů neunikne.