Kariéra

Za firmou Crussis, českým výrobcem elektrokola a koloběžek, stojí parta sportovních nadšenců se slabostí pro kola. Probíráme designy, necháváme se fascinovat novými technickými vychytávkami, diskutujeme nad každým komponentem, zajímáme se, co na to zákazník a máme obrovskou radost, když naše ekola a kolobrndy brázdí cesty a přináší radost.

V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME KOLEGYNI/KOLEGU NA TYTO POZICE:

Reklamační technik

6.4.2021
Rádi manuálně pracujete a dokážete si poradit se zapeklitostmi elektrosoučástek a elektrozařízení? Jízdní kola a elektrokola jsou Vaším koníčkem, případně by se mohla stát? Umíte nebo se chcete naučit sám vše opravit a nastavit? Láká Vás se neustále zdokonalovat? Pokud Ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme do našeho reklamačního týmu CRUSSIS!

Mechanik elektrokol

24.1.2021
Není Vám cizí práce se šroubovákem, štípačkami a dalším nářadím? Jízdní kola a elektrokola jsou Vaší vášní či koníčkem? Umíte sám vše opravit a nastavit? Chcete zažít ten krásný pocit, kdy sundáte z výrobního stojanu Vámi kompletně sestavené elektrokolo? Láká Vás kariérní růst a možnost se neustále zdokonalovat? Pokud Ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme do našeho výrobního týmu CRUSSIS!
Nakupte ještě za 2 000 Kč a DOPRAVU máte ZDARMA