Kariéra

Za firmou Crussis, českým výrobcem elektrokola a koloběžek, stojí parta sportovních nadšenců se slabostí pro kola. Probíráme designy, necháváme se fascinovat novými technickými vychytávkami, diskutujeme nad každým komponentem, zajímáme se, co na to zákazník a máme obrovskou radost, když naše ekola a kolobrndy brázdí cesty a přináší radost.

V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME KOLEGYNI/KOLEGU NA TYTO POZICE:

Naplétač ráfků

12.9.2019
Pro společnost Crussis Electrobikes s.r.o., patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme naplétače ráfků.

Skladník

9.9.2019
Pro společnost Crussis Electrobikes s.r.o., patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme skladníka.

SPECIALISTA REKLAMAČNÍHO ODDĚLENÍ

9.9.2019
Společnost Crussis Electrobikes, s.r.o., jeden z největších výrobců elektrokol v ČR, hledá posilu do reklamačního oddělení.

Prodejní konzultant / poradce pro zákazníky

8.9.2019
Pro společnost Crussis Electrobikes s.r.o., patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme kolegu na pozici PRODEJNÍ KONZULTANT. Baví Vás komunikace se zákazníky? Jsou elektrokola či normální kola Vaším koníčkem? Máte zkušenosti s prodejem elektrokol? Pokud ANO, tak jste to právě VY, koho hledáme do našeho CRUSSIS týmu!

Mechanik elektrokol

1.9.2019
Není Vám cizí práce se šroubovákem, štípačkami a dalším nářadím? Jízdní kola a elektrokola jsou Vaší vášní či koníčkem? Umíte sám vše opravit a nastavit? Chcete zažít ten krásný pocit, kdy sundáte z výrobního stojanu Vámi kompletně sestavené elektrokolo? Láká Vás kariérní růst a možnost se neustále zdokonalovat? Pokud Ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme do našeho výrobního týmu CRUSSIS!
Nakupte ještě za 2 000 Kč a DOPRAVU máte ZDARMA