Kariéra

Za firmou Crussis, českým výrobcem elektrokola a koloběžek, stojí parta sportovních nadšenců se slabostí pro kola. Probíráme designy, necháváme se fascinovat novými technickými vychytávkami, diskutujeme nad každým komponentem, zajímáme se, co na to zákazník a máme obrovskou radost, když naše ekola a kolobrndy brázdí cesty a přináší radost.

V současné době hledáme kolegyni/kolegu na tuto pozici:

Grafik/Designer elektrokol

Ovládáš grafiku a design?

Dokážeš se na svou práci dívat očima zákazníků a budoucích trendů?

Umíš vdechnout život svým kreativním vizím?

Sportuješ, máš přehled v oblasti cyklosportu?

Skvělé, pak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • designy rámů elektrokol, tvorba firemní grafiky, příprava grafických návrhů
  • 3D animace a modelace
  • grafická podpora a spolupráce s marketingovým oddělením (letáky, vizitky, samolepky, katalogy, firemní komunikace, manuály a návody, retušování fotografií, billboardy, veletrhy, výstavy, atd.)
  • spolupráce s výrobou a obchodním odd.
  • komunikace s dodavateli komponentů

Požadujeme:

  • znalost programů Corel, Illustrator, Photoshop, 3D Solidworks
  • znalost předtiskové přípravy
  • znalost typografických zásad
  • samostatnost a pečlivost
  • aktivní přístup
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • kreativitu a vlastní nápady
  • zodpovědnost za výsledky své práce
  • AJ slovem i písmem
  • znalost pravidel českého pravopisu
  • zkušenosti v grafickém studiu nebo tvorba návrhů produktů velkou výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti, kde mají leadeři jasnou vizi a vy budete vždy vědět, proč to či ono děláte
  • perspektivní zaměstnání, kde se budeš podílet na vývoji a designování značky
  • PC se všemi potřebnými programy
  • neformální přátelské prostředí
  • Staň se součástí naší Crussis rodiny a pojď s námi pracovat na hlavní pracovní poměr...

Další informace o pozici:

Společnost: CRUSSIS electrobikes s.r.o.

Adresa: K Březince 227/18, Praha – Březiněves

Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)

Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní akce

Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Neváhej nás kontaktovat, těšíme se na tebe!

Děkujeme, že jste se zastavil/a

Ještě chvilku počkejte. Napište nám svoje jméno a e-mail a my vám dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, akce nebo něco, co by vám nemělo utéct ze světa koloběžek a elektrokol.

Buďte v obraze a dívejte se nám pod ruce

DOPRAVA ZDARMA
NAD 2000 KČ
PORADÍME VÁM
+420 604 219 792
PO - PÁ (8 - 16:30)
ODEPÍŠEME VÁM
info@crussis.cz
NEPRODÁVÁME NIC, ZA CO NEDÁME RUKU DO OHNĚ

VSTUPTE DO CRUSSIS RODINY

Žijte s námi kolobrndami, elektrokolobrndami, elektrokoly, sportovním oblečením a doplňky. Zapište se do našeho občasníku a už Vám nic kolem CRUSSIS produktů neunikne.