Extrémní test Cross koloběžky Crussis

13.11.2017 #Koloběžky

Testovali jsme naší nejterennější koloběžku Cross 6.2 s vícemistrem světa musherských závodů ve sprintu.

Pro tento test jsme oslovili vícemistra světa z roku 2016 - Jiřího Mencáka se svým pejskem Mickey, který kloběžku vyuřívá nejen na závody, alei na trénink když zrovna není zima a sníh. Požádali jsme ho, aby naší koloběžku projel v tom nejostřejším zatížení. Počasí nám k tomu opravdu přálo, psa by nevyhnal.  Bylo mokro, blátivo a chladno, prostě přesně to, co zažívají jezdci při závodech.  

Koloběžce jsme během několika hodin dali co proto, jak na blátě, tak na štěrku, trávě i vodě. Výsledek byl velmi pozitivní. Máme tři nové poznatky, s kterými jsme se shodli i s naším jezdcem.  Koloběžka Cross se psím spřežením doslova lítá i přes větší nerovnosti, je voděodolná do minimálně půl metru, a design je dostatečně viditelný i přes značný nános bahna. 

“Jízda na CROSS koloběžce od Crussis je velmi pohodlná a není potřeba dávat tolik pozor na průjezd. Nemám, co bych vytkl, pro trénink a rekreační jízdu není lepší varianta, “ uvedl na konec testu jezdec a vícemistr světa, Jiří Mencák. 

Jak probíhal test a co vše jsme s koloběžkou zkusili si můžete prohlédnout v přiložených fotografiích.

 

Sdílejte článek

Děkujeme, že jste se zastavil/a

Ještě chvilku počkejte. Napište nám svoje jméno a e-mail a my vám dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, akce nebo něco, co by vám nemělo utéct ze světa koloběžek a elektrokol.

Buďte v obraze a dívejte se nám pod ruce

DOPRAVA ZDARMA
NAD 2000 KČ
PORADÍME VÁM
+420 604 219 792
PO - PÁ (8 - 16:30)
ODEPÍŠEME VÁM
info@crussis.cz
NEPRODÁVÁME NIC, ZA CO NEDÁME RUKU DO OHNĚ

VSTUPTE DO CRUSSIS RODINY

Žijte s námi kolobrndami, elektrokoly, sportovním oblečením a doplňky. Zapište se do našeho občasníku a už Vám nic kolem CRUSSIS produktů neunikne.