CRUSSIS na FOR BIKES představí karbonové a celoodpružené elektrokolo

3.4.2018 #Elektrokola

Přijďte od 6. do 8. dubna na letňanské výstaviště na veletrh FOR BIKES 2018 a budete moci si prohlédnout a vyzkoušet elektrokola a koloběžky CRUSSIS

Na letošní, v pořadí již deváty ročník cyklistického veletrhu FOR BIKES, si značka CRUSSIS připravila hned několik novinek. Včetně kompletní kolekce elektrokol pro rok 2018, je nejzásadnější novinkou představení karbonového elektrokola s motorem BAFANG Max drive - CRUSSIS e-Carbon C.1, které svou vahou nepřekročí hranici 20kg. Těšit se budete moci také na celoodpružené horské elektrokolo CRUSSIS e-Full 7.4 s integrovanou 17,5Ah baterií SAMSUNG a dojezdem až 150km. Včetně těchto prémiových modelů budete v expozici CRUSSIS moci shlédnout a vyzkoušet nová elektrokola CRUSSIS s plně integrovanou baterií do rámu a další oblíbené modely českého výrobce CRUSSIS.
Také v kategorii koloběžek je pro Vás připraveno překvapení v podobě konceptu karbonového závodního speciálu s názvem CRUSSIS Mamba, která váží pouhých 4,8kg. Koloběžky CRUSSIS budete moci také vyzkoušet ve vnější expozici před hlavním vchodem do výstaviště.
Expozici CRUSSIS naleznete v hale 4, stánek A4 a před hlavním vchodem do výstaviště.

Sdílejte článek

Děkujeme, že jste se zastavil/a

Ještě chvilku počkejte. Napište nám svoje jméno a e-mail a my vám dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, akce nebo něco, co by vám nemělo utéct ze světa koloběžek a elektrokol.

Buďte v obraze a dívejte se nám pod ruce

DOPRAVA ZDARMA
NAD 2000 KČ
PORADÍME VÁM
+420 604 219 792
PO - PÁ (8 - 16:30)
ODEPÍŠEME VÁM
info@crussis.cz
NEPRODÁVÁME NIC, ZA CO NEDÁME RUKU DO OHNĚ

VSTUPTE DO CRUSSIS RODINY

Žijte s námi kolobrndami, elektrokoly, sportovním oblečením a doplňky. Zapište se do našeho občasníku a už Vám nic kolem CRUSSIS produktů neunikne.