Crussis a Jaromír Jágr v reportáži FTV Prima

31.5.2019 #Elektrokola

Že Jaromír Jágr, tvář naší značky, slavnostně představil na veletrhu FOR BIKES e-bike Jágr 68, jsme informovali již před časem. Dnes tu máme pro vás reportáž z celé akce, kterou odvysílala FTV Prima ve sportovním magazínu Sport Star.


„Když se Jarda Jágr na veletrhu objevil, jako by se zastavil čas,“ začíná reportáž FTV Prima a je to skutečně pravda. Jaromír Jágr si opravdu ono sobotní odpoledne přivlastnil velkou část letňanského veletrhu pro sebe. Stačilo k tomu jediné, jeho charisma a zářivý úsměv, jak se ostatně v reportáži dozvíte.

Jágr vyvrací domněnku, že elektrokola jsou podle některých pouze pro seniory: „Ale tebe nikdo nenutí si to elektrokolo zapnout! Já jsem jezdil hodně na kole, ale měl jsem výhodu v tom, že ten kopec jsem měl za barákem. Ale vem si třeba, že ten kopec za barákem nemáš a musíš jet někam 30 kilometrů, abys tam mohl trénovat,“ říká Jágr. „Ten trénink pak můžeš jet naplno a nemusíš se bát, že se po tréninku budeš muset ještě 30 kilometrů vracet zpátky. Prostě zapneš elektrokolo a to tě doveze domů,“ zhodnotil se vtipem sobě vlastním v reportáži Jaromír Jágr fakt, že na e-biku se dá parádně potrénovat.

 V reportáži se dále dovíte, co vše je vyobrazeno na e-kole Jágr 68, nebo jaký sport Jaromír Jágr nemá rád.

FTV Prima do svého vysílání zařadila rovněž soutěž o elektrokolo Crussis, jejímž vítězem se stal pan Martin Jelínek. Na video z předávání elektorkola se můžete těšit zase příště.

Sdílejte článek

Nakupte ještě za 2 000 Kč a DOPRAVU máte ZDARMA