Blog

Na koloběžce se psem

21.10.2021
Víte, že na koloběžku nemusíte vyrážet sami? Kromě vašich kamarádů vás může doprovodit i pes. Co doprovodit… může vás dokonce táhnout!

Správná technika jízdy na koloběžce

6.9.2021
Technika jízdy na koloběžce není na první pohled nic složitého. Jde o hodně intuitivní záležitost a v podstatě lze říci, že na koloběžce dokáže jezdit každý. Pokud se však technice jízdy trochu pověnujete, bude se vám jezdit lépe, efektivněji zapojíte příslušné svalové partie, dojedete dál, rychleji a s menší námahou. Jak tedy na techniku koloběžkové jízdy?

Hliníkové koloběžky CRUSSIS 2021 jsou tu!

15.12.2020
Po několika letech vývoje přicházíme v roce 2021 na koloběžkový trh s absolutní novinkou, koloběžkami CRUSSIS Cobra a CRUSSIS ONE Cobra.

TEST: Crussis Urban koloběžka pro dospělé chlapy

3.1.2018
Zdroj: Kuba Turek, horydoly.cz. Koloběžka Crussis Urban 4.2 nesedne každému. Nějakou stovku kilometrů trvá, než se rozhodnete, že je to vaše životní láska. Zamilují se do ní obvykle muži, kteří mají za sebou léta závodnického bláznění v jiných sportech i předvádění se před holkama. S Crussis Urban přichází druhá míza.

Jak poznáte kvalitní koloběžku?

8.12.2017
Není koloběžka jako koloběžka. Také jste slyšeli, nebo se někde dočetli jak je koloběžka úžasný pohyb? Ano, je to tak, ale POZOR! Není tomu tak na každé koloběžce! Pokud o koupi koloběžky uvažujete, tak než se rozhodnete kterou z obrovské nabídky na trhu koupíte, určitě si pozorně přečtěte náš článek. Ať víte na co si dát pozor, aby se po zakoupení nestala nová koloběžka vaší noční můrou, ale naopak, aby se stala vaším novým kamarádem na úžasné projížďky a výlety.

TEST Bílé světlo a červená blikačka Crussis

23.11.2017
Zdroj: horadoly.cz. Elektrocyklistická a koloběžkářská značka Crussis prodává malá a výkonná světla pod svým jménem. Výroba je jako u většiny těchto výrobků v Číně a okolních asijských zemích. Vyzkoušeli jsme je v sychravých podzimních večerech a nocích.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a DOPRAVU máte ZDARMA