BLOG

Oku lahodící karbonový e-Carbon C.1

1.6.2018
Překvapí svou obratností a zaujme hlavně dobrým poměrem cena/výkon. Tak zněl verdikt k testovanému modelu e-Carbonu C.1 slovenskou redakcí časopisu Biker.

CRUSSIS na FOR BIKES představí karbonové a celoodpružené elektrokolo

3.4.2018
Přijďte od 6. do 8. dubna na letňanské výstaviště na veletrh FOR BIKES 2018 a budete moci si prohlédnout a vyzkoušet elektrokola a koloběžky CRUSSIS

Jaký druh elektrokola je pro vás ten pravý?

29.3.2018
Elektrokolo nekupujeme dnes a denně, proto je důležité nepodcenit jeho výběr a nechat si raději poradit od odborníků v oboru. Ještě před samotným nákupem elektrokola bychom si měli ujasnit několik základních požadavků. Odpovězte si na následující otázky, které vám pomohou s určením priorit při nákupu.

5 důvodů proč si pořídit elektrokolo?

29.3.2018
Stále váháte zda si pořídit elektrokolo? Přinášíme 5 zaručeně dobrých důvodů, proč je pro vás elektrokolo správnou volbou. Ať už jste teenager nebo senior, velký sportovní nadšenec nebo sportovní začátečník, věřte, že elektrokolo je tím pravým dopravním prostředkem.

V Hovorčovicích u Prahy vzniká měsíčně 800 elektrokol Crussis

1.1.2018
V malé vesničce Hovorčovicích u Prahy je výrobní hala, kde vznikají již delší dobu koloběžky pro dospělé a nově i elektrokola značky Crussis. Společnost Crussis Electrobikes s.r.o. přesunula totiž výrobu svých top elektrokol do Čech.

Děkujeme, že jste se zastavil/a

Ještě chvilku počkejte. Napište nám svoje jméno a e-mail a my vám dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, akce nebo něco, co by vám nemělo utéct ze světa koloběžek a elektrokol.

Buďte v obraze a dívejte se nám pod ruce

DOPRAVA ZDARMA
NAD 2000 KČ
PORADÍME VÁM
+420 604 219 792
PO - PÁ (8 - 16:30)
ODEPÍŠEME VÁM
info@crussis.cz
NEPRODÁVÁME NIC, ZA CO NEDÁME RUKU DO OHNĚ

VSTUPTE DO CRUSSIS RODINY

Žijte s námi kolobrndami, elektrokoly, sportovním oblečením a doplňky. Zapište se do našeho občasníku a už Vám nic kolem CRUSSIS produktů neunikne.