BLOG

Natáčení s Jaromírem Jágrem

19.12.2018
V záři roku 2018 se tváří CRUSSIS stal hokejový Bůh Jaromír Jágr. Pro natáčení a focení našeho společného dne, jsme si vybrali Černou Horu v Jánských Lázních, kde se nachází ryzí příroda jejíž součástí jsou i nádherné cyklostezky vedoucí téměř po celé Černé hoře.

Oficiální tisková zpráva

7.9.2018
Firma CRUSSIS, český výrobce elektrokol a koloběžek, uzavřela exkluzivní partnerství s legendou českého a světového hokeje Jaromírem Jágrem. Jágr se tak stane tváří těchto velmi trendových dopravních prostředků, jež jsou určené aktivním lidem všech věkových kategorií...

Oku lahodící karbonový e-Carbon C.1

1.6.2018
Překvapí svou obratností a zaujme hlavně dobrým poměrem cena/výkon. Tak zněl verdikt k testovanému modelu e-Carbonu C.1 slovenskou redakcí časopisu Biker.

CRUSSIS na FOR BIKES představí karbonové a celoodpružené elektrokolo

3.4.2018
Přijďte od 6. do 8. dubna na letňanské výstaviště na veletrh FOR BIKES 2018 a budete moci si prohlédnout a vyzkoušet elektrokola a koloběžky CRUSSIS

Jaký druh elektrokola je pro vás ten pravý?

29.3.2018
Elektrokolo nekupujeme dnes a denně, proto je důležité nepodcenit jeho výběr a nechat si raději poradit od odborníků v oboru. Ještě před samotným nákupem elektrokola bychom si měli ujasnit několik základních požadavků. Odpovězte si na následující otázky, které vám pomohou s určením priorit při nákupu.

5 důvodů proč si pořídit elektrokolo?

29.3.2018
Stále váháte zda si pořídit elektrokolo? Přinášíme 5 zaručeně dobrých důvodů, proč je pro vás elektrokolo správnou volbou. Ať už jste teenager nebo senior, velký sportovní nadšenec nebo sportovní začátečník, věřte, že elektrokolo je tím pravým dopravním prostředkem.

Děkujeme, že jste se zastavil/a

Ještě chvilku počkejte. Napište nám svoje jméno a e-mail a my vám dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, akce nebo něco, co by vám nemělo utéct ze světa koloběžek a elektrokol.

Buďte v obraze a dívejte se nám pod ruce

DOPRAVA ZDARMA
NAD 2000 KČ
PORADÍME VÁM
+420 604 219 792
PO - PÁ (8 - 16:30)
ODEPÍŠEME VÁM
info@crussis.cz
NEPRODÁVÁME NIC, ZA CO NEDÁME RUKU DO OHNĚ

VSTUPTE DO CRUSSIS RODINY

Žijte s námi kolobrndami, elektrokoly, sportovním oblečením a doplňky. Zapište se do našeho občasníku a už Vám nic kolem CRUSSIS produktů neunikne.