BLOG

V Hovorčovicích u Prahy vzniká měsíčně 800 elektrokol Crussis

14.12.2017
V malé vesničce Hovorčovicích u Prahy je výrobní hala, kde vznikají již delší dobu koloběžky pro dospělé a nově i elektrokola značky Crussis. Společnost Crussis Electrobikes s.r.o. přesunula totiž výrobu svých top elektrokol do Čech.

Jak poznáte kvalitní koloběžku?

8.12.2017
Není koloběžka jako koloběžka. Také jste slyšeli, nebo se někde dočetli jak je koloběžka úžasný pohyb? Ano, je to tak, ale POZOR! Není tomu tak na každé koloběžce! Pokud o koupi koloběžky uvažujete, tak než se rozhodnete kterou z obrovské nabídky na trhu koupíte, určitě si pozorně přečtěte náš článek. Ať víte na co si dát pozor, aby se po zakoupení nestala nová koloběžka vaší noční můrou, ale naopak, aby se stala vaším novým kamarádem na úžasné projížďky a výlety.

Doprava po městě s Citybug 2S

3.12.2017
Zdroj: fyft.cz. Transportní gadgety mě vždy lákaly, ale na elektrické longboardy mi nepřišly pohodlné, ani praktické. Malé kolečka mě nutí neustále seskakovat a ani na stezce nemůžu v klidu jet bez vibrací. Jsou cool, to nelze upřít. Elektrokoloběžky byly obrovská těžká monstra nebo totální křápy, než jsem objevil elegantní Citybug 2S, který má co nabídnout i uvnitř.

Skládací elektrokoloběžky CITYBUG - test

30.11.2017
Zdroj: kolobezkovyportal.cz. Do redakce doputovaly skládací elektrokoloběžky CITYBUG a tady je první díl našeho testíku. Výsledek? Je s nimi opravdu legrace...

TEST Bílé světlo a červená blikačka Crussis

23.11.2017
Zdroj: horadoly.cz. Elektrocyklistická a koloběžkářská značka Crussis prodává malá a výkonná světla pod svým jménem. Výroba je jako u většiny těchto výrobků v Číně a okolních asijských zemích. Vyzkoušeli jsme je v sychravých podzimních večerech a nocích.

Extrémní test Cross koloběžky Crussis

13.11.2017
Testovali jsme naší nejterennější koloběžku Cross 6.2 s vícemistrem světa musherských závodů ve sprintu.

Děkujeme, že jste se zastavil/a

Ještě chvilku počkejte. Napište nám svoje jméno a e-mail a my vám dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, akce nebo něco, co by vám nemělo utéct ze světa koloběžek a elektrokol.

Buďte v obraze a dívejte se nám pod ruce

DOPRAVA ZDARMA
NAD 2000 KČ
PORADÍME VÁM
info@crussis.cz
ODEPÍŠEME VÁM
info@crussis.cz
NEPRODÁVÁME NIC, ZA CO NEDÁME RUKU DO OHNĚ

VSTUPTE DO CRUSSIS RODINY

Žijte s námi kolobrndami, elektrokolobrndami, elektrokoly, sportovním oblečením a doplňky. Zapište se do našeho občasníku a už Vám nic kolem CRUSSIS produktů neunikne.