7 výhod elektrokola

1. Cestou do práce se nezpotíte
2. Budete ostatním stačit
3. Vyjedete jakýkoliv kopec
4. Dojedete dál a rychleji bez únavy
5. Jízda na e-kole je zábava
6. Nemusíte se učit nic nového
7. Nebudete tolik namáhat klouby

Horská

Do obtížného
terénu

Horská e-kola

Krosová

Zvládnou cesty
necesty

Krosová e-kola

Treková

Do přírody
i do města

Treková e-kola

Městská

Na zpevněné
cesty

Městská e-kola

Do terénu

Na blbnutí
v přírodě

Terénní koloběžky

Do města

Pro pohyb
ve městě

Městské koloběžky

Na dlouhé tratě

Když chcete
dojet daleko

Silniční koloběžky

Nejprodávanější elektrokola

Značka Crussis

90 %
zákazníků
doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
4,3
celková spokojenost s obchodem

Naší snahou je, aby produkty CRUSSIS poskytly ty nejlepší možné jízdní vlastnosti, a proto jsou a budou vždy precizně konstruovány a osazeny kvalitními komponenty tak, aby splňovaly nároky sportovní jízdy, ale i celodenní vyjížďky. Přitom musí nabídnout snadnou, pohodlnou a bezpečnou jízdu. Proto používáme pouze značkové komponenty světových výrobců, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost.

Všechna elektrokola či koloběžky jsou v naší výrobní hale nejprve kompletně odborně smontována s přezkoušením funkce brzd, všech ostatních pohyblivých částí a funkcí elektrosoučástek. Až poté se rozloží a obalená ochranným materiálem, vloží do přepravního boxu, aby mohla být bezpečně doručena svému novému majiteli.

crussis team
Recenze
Marčus
Super...

V tomto obchodě jsem se rozhodl nakoupit na základě vyzkoušení koloběžky 'na vlastní kůži' Kamarádi si zde koupili koloběžky dvě, každou v jiných barvách. Já osobně si vybral barevnou variantu, kterou nemá ani jeden z nich. Pracovníci firmy mi velice rádi vysvětlili co a jak a na místě, kde jsem kolobku přebíral mi i seřídili brdy, zkontrolovali, zda mi neuchází nějaký ventýlek, překontrolovali řídítka a vše, co je potřeba proto, abych mohl vyrazit ven

Jardajarek
Doporučuji

Pokud potrebuje clovek poradit zjistit co by bylo nejvhodnejsi a nejlepsi pro neho zde se mu dostane veskerych informaci nesnazi se za kazdou cenu prodat to nejdrazsi aby co nejvic vydelali. Vrele doporucuji vsem kteri maji zajem o to zmenit neco ve svem zivote a pri nakupu poznat profesionalni ale i pratelsky pristup.

Oblečení a doplňky Crussis

Sednoucí helma, slušivé a funkční oblečení, vhodný stojánek, ladící láhev, sada nářadí a pak už vás nic nezaskočí a můžete vyrazit bez starostí.

Začněte koloběžet

Zapomeňte na zničená kolena z běhání nebo otlačený zadek z jízdy na kole. Jízda na koloběžce je zdravý a přirozený pohyb. Podívejte se proč.

Kariéra

Skladník

Máš řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík ? Nerad pracuješ někde, kde to není přehledné ? Zvládneš si ve věcech udělat pořádek ? Pokud ano, tak jsi to právě Ty, koho hledáme do našeho týmu CRUSSIS !

Nakupte ještě za 2 000 Kč a DOPRAVU máte ZDARMA